Kapesní váhy

KOMPLETNÍ NABÍDKU KAPESNÍCH VAH NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH WWW.OHAUSVAHY.CZ.

Pod pojmem kapesní váhy si většina zákazníků představí malé volně přenosné váhy, které můžeme využívat při vážení na různých místech a mít je stále po ruce. Váhy jsou malé velikosti, která umožňuje nošení v kapsách u košile, nebo v kabelkách. Tyto váhy se používají jak u obchodních zástupců v některých společnostech, tak pro kontrolní vážení ve firmách. Používají je také sběratelé při kontrolním vážení např. zlatých mincí nebo myslivci při plnění prachu v munici. Kapesní váhy (malé váhy) jsou dodávány v různých váživostech s přesností od 0,01 g až 1 g. Velkou výhodou těchto vah je i možnost seřízení váhy uživatelem, kdy stačí k váze zakoupit závaží a obsluha si může váhu kdykoli seřídit a zkontrolovat. Většinu kapesních vah společnost METROSERVIS s.r.o. má trvale skladem.

Naše společnost nabízí váhy modelových řad YA, které jsou napájeny dvěma bateriemi typu AAA (jsou součástí balení). Tyto váhy mají horní kryt, který chrání jak vážící nerezovou plochu, tak tlačítka ovládající váhu. Váha má základní funkce (vážení, tárování) s automatickým vypínáním váhy při nečinnosti. Jedná se o nejprodávanější řadu kapesních vah od výrobce vah OHAUS.

Váhy řady YA jsou dodávány v následujících modelech:

  • YA102 – váživost 100 g, přesnost 0,01 g (kalibrační závaží 100 g)
  • YA302 – váživost 300 g, přesnost 0,05 g (kalibrační závaží 300 g)
  • YA501 – váživost 500 g, přesnost 0,1 g (kalibrační závaží 500 g)

Váhy modelové řady M-MH nabízejí kapesní váhu s větším množstvím funkcí – počítání kusů, volba jednotek, vypínání podsvícení, tárování. U váhy je průhledný plastový kryt, který kryje vážní plošinku i ovládací tlačítka. Napájení zajišťují dva kusy AAA baterií, které jsou dodávány spolu s váhou.

Váhy řady M-MH:

  • M-MH200 – váživost 200 g, přesnost 0,01 g (kalibrační závaží 200 g)
  • M-MH300 – váživost 300 g, přesnost 0,01 g (kalibrační závaží 300 g)
  • M-MH500 – váživost 500 g, přesnost 0,1 g (kalibrační závaží 500 g)

Kapesní váhy řady JE Emerald jsou velice oblíbené kapesní váhy s plastovým krytem plošinky a ovládacích tlačítek. Váha má funkce vážení, tárování, více jednotek vážení (g, oz, dwt, oz t). Váha má membránovou klávesnici a podsvícený displej. Napájení váhy zajišťují dva kusy alkalických baterií AAA, které jsou součástí dodávky.

V nabídce vah řady JE jsou následující modely:

  • JE120 – váživost 120 g, přesnost 0,1 g (kalibrační závaží 100 g)
  • JE250 – váživost 250 g, přesnost 0,1 g (kalibrační závaží 200 g)
  • JE500 – váživost 500 g, přesnost 0,1 g (kalibrační závaží 500 g)

Dále je možné ke kapesním vahám zařadit váhy modelových řad CL, CS a CSE. Tyto váhy mají sice menší rozměr, ale již je nelze převážet např. v kapse u košile. Tyto váhy jsou celoplastové s napájením jak z baterii (3 kusy AAA baterie), tak z adaptéru, který lze k vahám dokoupit jako příslušenství. Váhy řady CL mají navíc ve spodní části přepravní zámek, který fixuje snímač při převozu váhy. Váhy řady CS mají navíc v příslušenství celonerezovou plošinku, která lze k váhám dokoupit. Tyto váhy již mají větší plošinku a je možné na nich vážit i objemnější věci. Všechny tři modelové řady mají volbu několika jednotek vážení, funkci tárování a vážení. Jinak se jedná o jednoduché kontrolní váhy dodávané na náš trh společností Ohaus.
Všechny nabízené kapesní váhy naleznete na našich webových stránkách v sekci Kapesní váhy, kde jsou o všech vahách kompletní popisky a fotografie jednotlivých vah. Všechny váhy zakoupené od naší společnosti METROSERVIS s.r.o. odcházejí k zákazníkovi vždy po kontrole servisním technikem řádně seřízené a zkontrolované.

Copyright © 2019 Váhy Praha/Kladno.   Nová česká moderní a alternativní encyklopedie Wikina.   Založeno na šabloně Panorama od ThemocracyThemocracy