Plošinové váhy

KOMPLETNÍ NABÍDKU PLOŠINOVÝCH VAH NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH WWW.OHAUSVAHY.CZ.

Společnost Metroservis s.r.o. nabízí plošinové váhy ve standardních rozměrech a váživostech.

Váhy jsou standardně dodávány v rozměru 800×800 mm, 1000×1000 mm, 1200×1200 mm,
1250×1250mm, 1200×1500mm, 1500×1500mm s váživostmi 1500 kg a 3000 kg. Plošinové
váhy jsou standardně dodávány ve váživostech 1500 kg a 3000 kg v technologických verzích
pro kontrolní vážení a ve verzích úředně ověřených (stanovená měřidla). V nabídce máme
plošinové váhy v provedení černě lakovaná ocel a nerezové modely.

Plošinové váhy

Plošinová váha

Tato nabídka však neuspokojí každého zákazníka a proto naše společnost nabízí i nestandardní modely plošinových vah s různými váživostmi.

Zákazníkům vyrábíme plošinové váhy na míru dle požadavků zákazníků. Jsme schopni vyrobit a dodat plošinové váhy různých rozměrů v provedení černě lakovaná ocel i nerezové provedení vah. Naše výroba plošinových vah je dána tím, že zákazníci váží i nestandardní břemena, kde potřebují váhu jiných rozměrů. Dalším důvodem výroby vah je umístění váhy, kdy zákazníci mohou mít přesně vymezený prostor na váhu a standardní model tomuto nevyhovuje.

Dalším důvodem výroby je standardní váživost plošinových vah, kde váživost je maximálně 3000 kg. Nabízíme i váhy s větší váživostí a to standardně až do 6 tun. Dále nabízíme k váhám různé indikátory a snímače, kdy můžeme zajistit větší přesnost vážení, oproti standardním modelům plošinových vah.

Úředně ověřené modely vah (stanovená měřidla) jsou dodávány vždy již z prvotním úředním ověřením. U technologických modelů vah je možné na přání zákazníka k vahám vystavit kalibrační listy.

Copyright © 2019 Váhy Praha/Kladno.   Nová česká moderní a alternativní encyklopedie Wikina.   Založeno na šabloně Panorama od ThemocracyThemocracy