Půjčovna vah

KOMPLETNÍ NABÍDKU VAH K ZAPŮJČENÍ NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH WWW.OHAUSVAHY.CZ.

Čím dál tím více zákazníků se obrací na naší společnost s požadavkem krátkodobých či dlouhodobých zapůjčení vah. Standardně si váhy zapůjčují společnosti na nárazová vážení (kdy jejich vlastní váhy nestačí) a na inventury, kdy potřebují na krátkou dobu velké množství vah. Toto se nejvíce týká počítacích vah, které si společnosti zapůjčují do skladů. Další zapůjčování vah probíhá po dobu servisu, kdy zákazník má od naší společnosti zapůjčenou váhu do doby opravy jeho vlastní váhy. Poslední skupinou jsou majitelé různých stánků z občerstveními, kteří mají pouze sezónní provoz a váhu potřebují na krátkou dobu.

V naší půjčovně zákazníci najdou následující váhy:

 • Gastronomické váhy (úředně ověřené i kontrolní)
 • Váhy s výpočtem ceny (úředně ověřené)
 • Počítací váhy a systémy
 • Laboratorní váhy (úředně ověřené i kontrolní)
 • Jeřábové váhy
 • Paletové váhy
 • Paletové vozíky s váhou
 • Plošinové váhy
 • Kojenecké váhy
 • Můstkové váhy

Proč si váhu zapůjčit

 1. Zákazník se vyhne investici při zakoupení nové váhy a v případě zápůjčky neplatí u naší společnosti zálohu, ale hradí pouze cenu za zapůjčení váhy.
 2. Zákazník se o váhu v případě nepoužívání nemusí starat (u vah odcházejí např. baterie) a ani ji skladovat.
 3. Zákazník nemusí provádět pravidelné kalibrace, váhy vždy dostane seřízené a s vystavenými kalibračními listy (pokud je zákazník požaduje).
 4. Zákazník nemusí u cejchovaných vah hradit následné úřední ověření po dvou letech. Váhu dostane vždy s platným úředním ověřením.
 5. V případě servisu si zákazník váhu zapůjčí po dobu opravy váhy (zde zákazník hradí pouze cenu za jeden den zapůjčení a zbytek zápůjčky je po dobu servisu zdarma).
 6. V případě že zákazník používá svou váhu a potřebuje svou váhu opravit, musí si váhu zapůjčit. Pokud má porouchanou zapůjčenou váhu, dostane ihned na zapůjčení jinou.

Zapůjčení vah po dobu servisu

V případě, že zákazník má porouchanou váhu a nemůže vážit, může si váhu po dobu servisu zapůjčit. U stálých zákazníků společnosti METROSERVIS s.r.o. je zapůjčení vah po dobu servisu ZDARMA a záleží jen na zákazníkovi, zda této nabídky využije. V případě nových zákazníků se u zapůjčení vah po dobu servisu účtuje pouze jeden den zapůjčení a zbytek doby je až do dodání opravené váhy zdarma.

Copyright © 2019 Váhy Praha/Kladno.   Nová česká moderní a alternativní encyklopedie Wikina.   Založeno na šabloně Panorama od ThemocracyThemocracy